To wydarzenie minęło.

Ogłaszamy facebookowy konkurs na imię dla SOWY, naszej bibliotecznej maskotki! Towarzyszy nam od niedawna. Zadebiutowała we wrześniu podczas tegorocznego 10. Zamojskiego Festiwalu Książki. Ma ważną rolę w Bibliotece – zabawia odwiedzających, pozuje do zdjęć, wita uczestników wydarzeń. Jest po to by wywołać radość i uśmiech na twarzach naszych Gości. Jest miękka
i kolorowa. Brakuje jej tylko imienia, dlatego rusz głową i wymyśl imię dla Sowy!

Konkurs startuje od 7 do 14 grudnia 2020 r., a dwa dni później 16 grudnia 2020 r. przedstawione zostaną wyniki na Facebooku Książnicy Zamojskiej.

Zasady są proste. Propozycję z imieniem należy zostawić w komentarzu pod postem z plakatem na Fanpage Biblioteki.

Uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną propozycję. Zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę.

Regulamin konkursy znajduję się TUTAJ.