Powoli zbliża się ósma edycja Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z Historią”. Z tej okazji Książnica Zamojska zaplanowała szereg ciekawych wydarzeń skierowanych do mieszkańców i turystów w różnym wieku. W ramach Bibliotecznych Spotkań z Historią zapraszamy na:
– spotkanie autorskie z Joanną Jax21 sierpnia o godz. 16.00 na Rynku Wodnym w ramach Letniej Czytelni Książki i Prasy (w razie niepogody spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki przy ul. Kamiennej 20),
– kiermasz książki historycznej – 22 – 23 sierpnia na Rynku Wodnym w godzinach 12.00 – 18.00,
– weekendowe rozgrywki mobilnej gry miejskiej „Zamojskie Poga(duchy)”22 – 23 sierpnia. Aby zagrać trzeba zabrać ze sobą smartfon z dostępem do Internetu oraz pobrać bezpłatną aplikację ActionTrack. Kody potrzebne do rozpoczęcia gry oraz regulamin będą dostępne przy namiocie Letniej Czytelni na Rynku Wodnym. W tym miejscu 22 i 23 sierpnia odbędzie się również podsumowanie zmagań i wręczenie nagród. Współorganizatorem wydarzenia jest Good Games.
– głośne czytanie polskich legend dla dzieci odwiedzających Letnią Czytelnię.
– konkurs „Zbuduj miasto idealne w Minecraft”  – 20 sierpnia – 25 września. Regulamin gry oraz formularze zgłoszeniowe  będą dostępne na stronie Książnicy Zamojskiej od 20 sierpnia.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin konkursu i uczestnictwa w załączniku: PONIŻEJ

REGULAMIN KONKURSU Zamojskie Poga(DUCHY)

Zgłoszenie do udziału w rozgrywkach Zamojskie Poga(duchy)

REGULAMIN KONKURSU w Minecraft

Zgłoszenia do konkursu w Minecraft