Miasto Zamość oraz Zamojski Dom Kultury zapraszają na 8. Jarmark Świąteczny 2022, który w tym roku odbędzie się w dniach 3-4 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu.

To będzie doskonała okazja, by zakupić świąteczne ozdoby, pyszne świąteczne słodkości, a także prezenty na Mikołaja oraz pod choinkę.

W programie, jak co roku, mnóstwo atrakcji m.in.

– świąteczny łańcuch z aut terenowych Drzewiastego

„zimna kąpiel” z Zamojskim Klubem Morsa

– kiermasz książki używanej

„świąteczna proza” z Książnicą  Zamojską

– inspirujące warsztaty m.in. pisania listów, malowania ekotoreb, pakowania prezentów, robienia lalek z ziarnuszki i kwiatów z krepiny, a także warsztaty kulinarne.

Będzie można zrobić sobie zdjęcie ze Św. Mikołajem, a nawet zagrać z nim w szachy!

Nie zabraknie także kolęd, które wprowadzą nas w magiczny przedświąteczny nastrój!

Wystąpią m.in. : Lolek Orkiestra, Chór Contra, zamojskie szkoły i przedszkola, MDK w Zamościu, Szkoła Muzyczna Yamaha oraz Akademia Rozwoju Talentu Violinki.

Wystawców zainteresowanych udziałem w Jarmarku Świątecznym zachęcamy do kontaktu z Wydziałem Turystyki i Promocji UM Zamość tel. 84 6772494 (poniedziałek – piątek, w godz. 8:00 – 15:00) celem rezerwacji powierzchni handlowej. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 listopada br.!

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na stronie www.zamosc.pl.

Uzupełniony formularz należy przesłać na adres: jarmark@zamosc.pl

Zachęcamy także do obserwowania na Facebooku profilu: Jarmark Świąteczny w Zamościu https://www.facebook.com/jarmark.zamosc/ – tam na bieżąco pojawią się wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia.

Partnerem wydarzenia jest: Województwo Lubelskie. Lubelskie Smakuj życie!