W programie:

Kreatywnie z Wolumeną – zadanie plastyczne polegające na wykonaniu dowolną techniką obrazka/wizerunku naszej bibliotecznej sowy – Wolumeny. Pracę lub jej zdjęcie należy dostarczyć do biblioteki (drogą pocztową, mailowo lub osobiście) do 30 stycznia 2021 r.  Z otrzymanych prac powstanie wirtualna wystawa, którą będzie można oglądać na stronie internetowej i Facebooku Biblioteki. Autorzy trzech najbardziej kreatywnych pomysłów otrzymają upominki.

Rozwikłaj to z Wolumeną! – rozwiąż zagadki sowy Wolumeny, wyślij odpowiedzi na adres mailowy mediateka@biblioteka.zamosc.pl i weź udział w losowaniu nagród (11-18 stycznia 2020 r.)

W dniach 11-15 stycznia 2020 r. na stronie internetowej i profilu Facebook Książnicy Zamojskiej będą ukazywały się różne zagadki związane z książką i biblioteką. Dzieci, które rozwiążą wszystkie zadania i prześlą odpowiedzi na adres mediateka@biblioteka.zamosc.pl wezmą udział w losowaniu nagród. Na odpowiedzi czekamy do 18 stycznia 2020 r. Wyniki losowania zostaną podane pod koniec stycznia.

Ćwicz z Wolumeną – gimnastyka i taniec dla dzieci. Zapraszamy na kanał YouTube i profil Facebook Biblioteki do wspólnych ćwiczeń i tańca – 8 i 13 stycznia 2020 r.

Literacki odlot –  sprawdź swoją wiedzę z literatury. Quiz dla młodzieży dostępny na stronie internetowej Biblioteki oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/KsiaznicaZamojska (od 7 stycznia 2020 r.)

..

Zapraszamy także na „Poranek z bajeczką” realizowany przez Filie Biblioteczne Książnicy Zamojskiej: