Jedziemy na wakacje
Prosimy ciebie, słonko
o piękną pogodę.
(Cz. Janczarski)

Mamy nadzieję, że właśnie w takim klimacie przebiegać będzie realizacja kolejnej już odsłony wakacyjnej Letniej Czytelni Książki i Prasy organizowanej przez Książnicę Zamojską im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu. „Plenerowa biblioteka” działać będzie na  Rynku Wodnym w Zamościu od 6 lipca, przez 5 dni w tygodniu aż do 2 września. Wszystkim zainteresowanym dajemy możliwość poczytania książek i przejrzenia prasy, rozmowy o literaturze, uczestnictwa w spotkaniach literacko-muzycznych „Szlakami marzeń…”, nabycia książki oferowanej na kiermaszu, udziału w zabawach oraz chwili odpoczynku i wytchnienia w cieniu kasztanowca.

Zapraszamy do korzystania z plenerowej biblioteki od środy do piątku w godz. 11.00 – 18.00, w sobotę i niedzielę w godz. 12.00 – 18.00.