To wydarzenie minęło.

Tematem DKK będzie…Starsza pani spod piątki i inne opowiadania. To sześć różnych historii, które dotykają problemów z jakimi boryka się każdy z nas…

Sytuacja spowodowana przez COVID-19 zmusiła nas do zmiany w realizacji najbliższego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, które tym razem nie odbędzie się w formie tradycyjnej. W zamian zachęcamy do obejrzenia nagrania rozmowy z Marleną Jarosz – autorką opowiadań, które udostępnimy 27 stycznia 2021 r. na YouTube i Facebooku Książnicy Zamojskiej.

Starsza pani spod piątki… to debiut książkowy Marleny, która od 2018 r. zawodowo związana jest z Książnicą Zamojską. Autorka jest absolwentką kulturoznawstwa
i mediteranistyki. Jej opowiadania są drugim wydawnictwem jubileuszowej serii Biblioteka Stulecia.

Zachęcamy wszystkich do oglądania!